Turbiny do Samochodów Ciężarowych

Turbosprężarka to kluczowy element każdego typu samochodu. I choć na rynku aż roi się od serwisów oferujących regenerację turbosprężarek, trudno trafić na zakład, w którym do tego typu usterki podchodzi się kompleksowo. Zwykle to klient dostarcza do warsztatu wymontowaną część. W Rotortech możesz liczyć na pełen serwis: począwszy od diagnostyki, przez demontaż i naprawę, aż po montaż.

Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o posiadaczach zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych i ciężarowych. Niezależnie od tego, jakiego typu pojazd posiadasz, w Rotortech otrzymasz fachową pomoc. Potrzebujesz regeneracji lub wymiany turbiny do samochodów ciężarowych? W Rotortech zrobimy to szybko i profesjonalnie. Szerokie grono ekspertów i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem znajdzie rozwiązanie oraz sposób na regenerację nawet wyjątkowo poważnych uszkodzeń.

gornicze male

Cena regeneracji turbiny do samochodów ciężarowych uzależniona jest od rodzaju, ilości oraz stopnia uszkodzeń. Każdy przypadek jest indywidualnie analizowany i rozpatrywany. Dokładna ekspertyza uszkodzonej turbiny do samochodów ciężarowych pozwala ocenić poziom zaawansowania usterki oraz podjąć decyzję czy w danym przypadku należy zastosować regenerację czy też wymienić turbosprężarkę na nową.

Po zbadaniu stanu technicznego uszkodzonego elementu, można przejść do naprawy. Regeneracja turbiny do samochodów ciężarowych wykonywana jest zwykle na bazie starej turbosprężarki. W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór części zamiennych do różnych typów turbosprężarek. Nie musisz zatem martwić się o pozyskanie części, które bywają często trudno dostępne.

Nowe turbosprężarki kosztują od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, dokładamy zatem wszelkich starań, aby odnowić i zregenerować starą, jednak jeśli w trakcie ekspertyzy okaże się, że uszkodzone turbiny do samochód ciężarowych nie nadają się do naprawy oferujemy także nowe turbosprężarki w konkurencyjnych cenach. Zajmiemy się profesjonalnym montażem z dbałością o każdy szczegół – tak, abyś nową turbosprężarką mógł cieszyć się przez długie lata. 

Oprócz regeneracji turbosprężarek do samochodów osobowych i ciężarowych zajmujemy się również regeneracją turbosprężarek do maszyn górniczych.

Regeneracja wykonywana jest na bazie starej turbosprężarki. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych.

Zapraszamy!

 

ROTORTECH Sp z o.o.  
ul. Stalowa 17, Hajduki Park
41-506 Chorzów
Regeneracja turbosprężarek–  tel. 501 810 866
Biuro –  tel. +48 32 307 46 78
E-mail  – biuro@rotortech.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8.00 – 16.00

ROTORTECH Regeneracja turbosprężarek:
Katowice, Śląsk, Gliwice, Zabrze, Tychy, Chorzów

www.myjultradzwiekami.pl