Rotortech – pomysł na turbodoładowanie

Dlaczego my?

mbrs-glaeriaJesteśmy firmą, która specjalizuje się w diagnostyce, regeneracji i montażu turbosprężarek. Usługi te świadczymy dla wszystkich modeli samochodów osobowych i ciężarowych, a także dla maszyn budowlanych i silników przemysłowych.

Pracujemy na zaawansowanych wyważarkach i doważarkach niemieckiej firmy Schenck gwarantujących najwyższą jakość i precyzję oraz na urządzeniu Turbo test firmy Cimat.

Na regenerowane turbosprężarki udzielamy gwarancji do 24 miesięcy bez limitu kilometrów w zależności od wybranej opcji regeneracji – zakup bądź oferta kompleksowa.

Oferta kompleksowa – dlaczego warto?

Wybór ofert kompleksowej to szereg korzyści dla użytkownika pojazdu związanych z dokładnym podejściem do często skomplikowanego tematu.

1Oferta kompleksowa to:

  • 24 miesiące gwarancji bez limitu kilometrów
  • dokładne określenie –  na podstawie przeglądu starej turbosprężarki-  powodów jej uszkodzenia (najczęściej leżą po stronie uszkodzeń podzespołów silnika) Ich zlekceważenie  może w krótkim czasie doprowadzić do podobnego uszkodzenia wymienionej turbiny, a  spojrzenie wstecz staje się ważnym źródłem informacji i jest niezbędnym elementem kompleksowej usługi regeneracji mającej przynieść satysfakcjonujące efekty. Tylko firmy specjalizujące się w kompleksowej regeneracji (regeneracja i montaż) są w stanie prawidłowo to zdiagnozować w oparciu o wiedzę z zakresu budowy i pracy  turbosprężarki oraz z obszaru mechaniki samochodowej.
  • regeneracja na wysokiej jakości częściach z procesem wyważenia i doważenia na maszynach niemieckiej firmy Schenck – lidera na światowym rynku. Zaniżanie cen regenerowanych turbosprężarek często wynika  z wykorzystania starych bądź niskiej jakości części a sam proces regeneracji odbywa się na zaledwie jednej z dwóch koniecznych do profesjonalnej regeneracji wyważarek
  • montując turbosprężarkę wykonujemy wszystkie czynności mające później wpływ na prawidłową pracę turbiny i silnika. Czynności te często pomijane są ze względu na chęć redukcji kosztów związanych z wymianą turbiny bądź niewiedzą lub brakiem doświadczenia osoby montującej a ich niewykonanie jest podstawowym zaniedbaniem który może mieć bezpośredni wpływ na wadliwą pracę silnika

Tylko zastosowanie powyższych zasad pozwala uzyskać turbosprężarkę i efekty spełniające wszystkie wymogi i standardy producentów

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Zachęcamy do współpracy firmy motoryzacyjne, warsztaty samochodowe, sklepy z częściami motoryzacyjnymi, floty oraz firmy transportowe.

Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty.

ZAPRASZAMY !