Rotortech – pomysł na turbodoładowanie

Dlaczego my?

mbrs-glaeriaJesteśmy firmą, która specjalizuje się w regeneracji i turbosprężarek dla wszystkich modeli samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn budowlanych i silników przemysłowych.

Pracujemy na zaawansowanych wyważarkach i doważarkach niemieckiej firmy Schenck gwarantujących najwyższą jakość i precyzję oraz na urządzeniu Turbo test firmy Cimat.

Na regenerowane turbosprężarki udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

 

1Na podstawie przeglądu starej turbosprężarki informujemy o przyczynach jej uszkodzenia, które najczęściej leżą po stronie uszkodzeń podzespołów silnika.             Ich zignorowanie  może w krótkim czasie doprowadzić do podobnego uszkodzenia turbiny, a  spojrzenie wstecz staje się ważnym źródłem informacji.

Prawidłowa diagnoza opiera się o wiedzę z zakresu budowy i pracy  turbosprężarki oraz z obszaru mechaniki samochodowej.

Turbosprężarki regenerujemy na wysokiej jakości częściach z procesem wyważenia i doważenia na maszynach niemieckiej firmy Schenck – lidera na światowym rynku. Zaniżanie cen regenerowanych turbosprężarek często wynika  z wykorzystania starych bądź niskiej jakości części a sam proces regeneracji odbywa się na zaledwie jednej z dwóch koniecznych do profesjonalnej regeneracji wyważarek.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Zachęcamy do współpracy firmy motoryzacyjne, warsztaty samochodowe, sklepy z częściami motoryzacyjnymi, floty oraz firmy transportowe.

Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty.

ZAPRASZAMY !