Mycie części na warsztacie – myjka warsztatowa

Myjka warsztatowa to gotowe rozwiązanie, jeśli jesteś zainteresowany  myciem kolektorów, turbosprężarek, elementów silnika, skrzyń biegów.

Sprawdź jak my poradziliśmy sobie z tym problemem.

Dodatkową zaletą naszych pomysłów są niskie koszty użytkowania oraz łatwość w serwisowaniu, związana z wymianą zabrudzonej chemii.

Podstawowym urządzeniem niezbędnym na co dzień w funkcjonowaniu każdego warsztatu, a związanym z myciem, jest myjka warsztatowa kabinowa w obiegu zamkniętym.

Urządzenie pracujące w obiegu zamkniętym, przy zastosowaniu ekologicznej chemii i przekazaniu odpadu firmie zajmującej się utylizacją odpadów jest urządzeniem ekologicznym, w pełni spełniającym normy ochrony środowiska.

Posiada szeroki zakres zastosowań.

Służy do usuwania smarów, oleju i pozostałości po obróbce.

Myjka w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Jako jedyna na rynku wyposażona jest w system syfonowy zamiast filtrów, które oprócz tego, że generują koszty, wydłużają też czas serwisowa.

Zaprojektowana ściśle pod potrzeby warsztatu.

Oprócz myjki warsztatowej doskonałym rozwiązaniem na potrzeby każdego warsztatu jest myjka ultradźwiękowa. Myjka nie wymaga stałej obecności człowieka. Części poruszane są na platformie pneumatycznej, która ułatwia również załadunek i rozładunek cięższych elementów. Ruch mytych elementów przyspiesza znacznie sam proces mycia.

Współpracując z polskimi producentami chemii myjącej jesteśmy w stanie zaproponować zarówno uniwersalne jak i ściśle określone rozwiązania w zakresie zastosowania odpowiedniego środka myjącego.

NASZE ROZWIĄZANIA

MYJKA DLA WARSZTATÓW I SERWISÓW SAMOCHODOWYCH

myjka warsztatowa