Małe myjki ultradźwiękowe warsztatowe

myjkaTSR mala

 

 

 

 

 

 

 

Nasza oferta myjek ultradźwiękowych została poszerzona o małe myjki warsztatowe. Seria TSR od pojemności do 10 litrów znajdzie zastosowanie w warsztacie i w każdej innej firmie, gdzie szybkie i dokładne mycie części stanowi bazę profesjonalnie wykonanej usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą myjek na naszej dedykowanej stronie internetowej www.myjultradzwiekami.pl

 

Zapraszamy na dni otwarte

Przemysłowe mycie ultradźwiękami i w myjkach kabinowych, urządzenia do regeneracji turbosprężarek, piaskarki i śrutownice. Wrzesień/październik 2019

                                                                       xxx

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów, tłoków, kolektorów, alternatorów, skrzyń biegów, tworzyw sztucznych i wielu innych elementów.

Mycie ultradźwiękowe pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia nawet w wewnętrznych, trudno dostępnych fragmentach.

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddaniu go działaniu ultradźwięków o określonym natężeniu.

Proces kawitacji generowany przez ultradźwięki oddziałuje intensywnie na zabrudzoną powierzchnię nie powodując uszkodzeń elementów miękkich.

Zjawisko kawitacji powoduje, że drgania przenikają przez materiał w związku z czym brud jest usuwany z całej powierzchni. Ultradźwięki w roztworze myjącym wytwarzają fale ciśnienia w postaci implodujących pęcherzyków, a te z kolei odrywają zanieczyszczenia z powierzchni mytych elementów.

Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiór, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz wielu innych zanieczyszczeń.

Mycie ultradźwiękami umożliwia dokładne i równomierne oczyszczanie i odtłuszczanie nawet w trudno dostępnych miejscach.Technologia mycia za pomocą ultradźwięków zapewnia szybkie i bardzo skuteczne oczyszczanie powierzchni w porównaniu do tradycyjnych form mycia.

Do mycia wykorzystujemy myjki hiszpańskiej firmy TierraTech, której jednocześnie jesteśmy dystrybutorem na terenie Polski.

www.myjultradzwiekami.pl

 

NAJNOWSZA MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA FIRMY TIERRATECH